top of page

2 Out Rally Group

Public·2 members

Олимпијакос ТСЦ utakmice 14 децембар 2023

пре 2 дана — Direktan prenos utakmice koja će biti komentarisana na mađarskom jeziku počinje u 21 sat na RTV2. tsc9547. Izvor: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC.

Uživo TV prenos: TSC - Olimpijakos, Liga Evrope, 2. kolo 5. 10. 2023. — Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča TSC - Olimpijakos Haos u najavi: TSC odbija da igra utakmicu Lige Evrope protiv Olimpijakosa, ... Олимпијакос Бачка Топола uživo prenos 2022 14.12.2023 8. 11. 2023. — Olimpijakos je treći sa četiri boda, dok je TSC poslednji sa samo jednim [[[Стреам#]>>]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос utakmice uživo 21. Jovanović je krenuo na loptu, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji. 24. minut - Ne snalaze se fudbaleri TSC nikako. Da li je u pitanju preveliki respekt prema rivalu, svest o važnosti utakmice ili nešto treće nije mnogo bitno. Tek TSC može, a i mora mnogo bolje. 16. minut - 1:0 za goste! Strelac Masuras. Odlična akcija gostiju i mat u tro poteza. Fortunis do Podensa, a ovaj "pogađa strelca u glavu" sjajnim centarštuom. 11. minut - Ponovo prete gosti! Opasan udarac Ćalušić izbija glavom loptu u polje! 9. minut - Bilo je vruće pred golom gositju! Spetljao se golman Pasalakis, ali to fudbaleri TSC nisu iskoristili. Taman kada se učinilo da polako uspostavljaju ravnotežu, usledila je strašna akcija grčkog tima. Videli smo mat u tri poteza i pogodak Masurasa. Mnogo je nekog prevelikog respekta prema rivalu bilo u redovima srpskog tima, ali je sve počelo da se menja posle primljenog gola. Bio je TSC, ako ne bolji, onda sigurno ravnopravan rival sve do kraja prvog dela igre. Slično je počeo i drugi deo igre, a onda je usledio novi šok. Ovog puta Podens je dobio previše vremena u kaznenom prostoru domaćeg tima i preciznim udarcem duplirao prednost u 57. minutu. Tada je izgledalo da povratka u meč više nema. Ali najpre je došao 63. minut i gol Đakovca, pa osam minuta kasnije i crveni karton za Doija. Utakmica Olimpiakos - TSC uživo na RTV2 пре 2 дана — Direktan prenos utakmice koja će biti komentarisana na mađarskom jeziku počinje u 21 sat na RTV2. tsc9547. Izvor: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC. minut - Ponovo su opasni gosti. Šut Rodineija blokira Petrović. 31. minut - Najbolji napad TSC dosad. Jovanović zavrnuo loptu ka sredini, Rakonjac uhvatio volej iz punog trka i zamalo prebacio gol! 30. minut - Preuzeli su igru domaći, ali bez velikih šansi. Gosti se povukli i čekaju priliku iz kontri. 28. minut - Prva pretnja TSC. Dug napad i šut Rakonjca koji je izblokiran. [[уживо]] Олимпијакос ТСК uživo prenos 14/12/2023 пре 6 сати — TSC je odredio cenu ulaznica za utakmice sa Vest Hemom, Olimpijakosom i Frajburgom. Фрајбург ТСК utakmice 09. 11. 2023 пре 8 сати пре 12 сати — ... Tada je trener Žarko Lazetić napravio nekoliko promena, njegov tim je zaigrao ofanzivnije i to se isplatilo u 90. minutu! Rezervista Pantović je za "milimetar" pobegao od ofsajda, fenomenalno šutirao i doneo izjednačenje. I veliki, istorijski bod za ekipu TSC: BLOG UŽIVO: 94. minut - Prvi korner za TSC na utakmici! Vlalukin je u igri umesto Rakonjca. Pokušao je Vulić sa 18 metara, ali je prebacio gol. 90. minut - GOOOL! 2:2! Pantović pogađa, na prvi pogled je izgledalo da je ofsajd. Karte Cene karata za utakmice MOZZARTBET SUPER LIGE SRBIJE u sezoni 2023/2024 na TSC Areni · BUDITE UZ TSC – OBEZBEDITE VAŠU SEZONSKU KARTU.