top of page

2 Out Rally Group

Public·2 members

Dinamo Ballkani drejtpërdrejt 14 dhjetor 2023 Shikoni drejtpërdrejt


4 tet 2023 — (shiko online) Ballkani Dinamo Zagreb transmetim i drejtpërdrejtë 05/10/2023 3 orë më parë — ((Transmetim i drejtpërdrejtë#)) Viktoria Plzeň .


Kopenhageni vendosi të festojë kualifikimin historik të Përplasje mes tifozëve të Milanit dhe Newcastle para ndeshjes Momente të tensionuara para ndeshjes mes Neëcastle dhe Milan. Tifozët kuqezi ranë në kontakt me ata të Magpies gjatë kortezhit Sneijder e ekzagjeron: Burra të stërvitur nga gratë? Po çmendemi, është çmenduri të flasim për këtë Një grua që drejton një ekip meshkujsh? Tema po diskutohet shumë në Angli dhe Holandë, ku ka pasur zëra për uljen e mundshme Ballkani, gati për sfidën me Dinamon e Zagrebit Skuadra e tij vjen në sfidën vendimtare të Ligën e Konferencës me Dinamon e Zagrebit pas humbjes 3-5 me Llapin në fundjavë në Kursi për licencën UEFA Pro, Silvinjo ndan eksperiencën e tij me kursantët U zhvillua ditën e sotme leksioni i radhës për kursin UEFA Pro, që organizohet nga Federata Shqiptare e Futbollit. I ftuari special në këtë “UEFA Regions’ Cup”, nisin përgatitjet Shqipëria do të luajë, për herë të parë në histori, shanset për të marrë pjesë në një turne Tirana e meshkujve bën “bis” në derbi Pas ndeshjes së femrave më herët të enjten, Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar ka sjellë edhe duelin e meshkujve midis Tiranës dhe Tirana, fitore me përmbysje në derbi Veprimtaria e dytë e volejbollit, Kupa e Shqipërisë, si për femra, ashtu edhe për meshkuj, vijon fazën e grupeve dhe të enjten, Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Orkestra simfonike e RTSH, koncerti i fundit i vitit nën dirigjimin e Gridi Krajës Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Orkestra simfonike e Radio Televizionit Shqiptar çeli sezonin e ri artistik në hollin “Gjon Simoni” me një koncert të veçantë, Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Festivali i këngës Festivali i 62-të, “Natën e Nostalgjisë” artistët pjesëmarrës performojnë këngët që kanë bërë histori Nata e tretë e Festivalit të Këngës në RTSH do të jetë padyshim magjike. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin. Ballkani Dinamo Zagreb e Astana./Lajmi.net/ ... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takiminBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202 12 sht 2023 — drejtpërdrejt falas 207. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 192023 [TV<] Dukagjini. [[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia ... Ballkani udhëton drejt Kroacisë për përballjen e nesërme ndaj Dinamo ZagrebitBallkani do të zhvilloj ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo Zagreb në stadiumin legjendar ‘Maksimir’. Suharekasit kanë udhëtuar drejt Zagrebit ditën e sotme, ku do të zhvillojnë seancën e fundit stërvitore para përballjes me Dinamo Zagrebit. Dueli mes Dinamo Zagreb dhe Ballkanit zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00. Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 Moti –Dita e sotme do të jetë me reshje shiu, stuhi dhe reshje bore BE- Ballkani Perëndimorë, zbardhet deklarata finale: Si do investohet paketa 30 mld euro, përshpejtim i anëtarësimit Samiti i Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor ka ripohuar angazhimin e plotë dhe të qartë të BE-së ndaj perspektivës Integrimi dhe vetoja greke, Rama bisedon me Mitsotakis në Bruksel Të pranishëm në Bruksel në samitin BE-Ballkani Perëndimor, kryeministri Edi Rama dhe homologu grek, Kyriakos Mitsotakis kanë zhvilluar Samiti/ Varhelyi takim me Ramën: Gati të hapim kapitujt e parë negociues me Shqipërinë Komisioneri i Bashkimit Evropian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama në Bruksel, Transferimi i punonjësve të Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore, skemë e re pagesash dhe shpërblimesh Me propozim të ministrit të Brendshëm, Taulant Balla, qeveria ka bërë disa ndryshime në ligjin “Për Agjencinë e Mbikëqyrjes Marrëveshja me Italinë për emigrantët, Kushtetuesja pezullon ratifikimin në Kuvend Gjykata Kushtetuese do të shqyrtojë më 18 janar padinë e opozitës mbi marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Italisë për Samiti/ Mogherini: Ngritëm kampusin e Kolegjit Europian në Tiranë, 21 shtete anëtare do mbulojnë bursa për studentët Në nisje të Samitit të Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor që po mbahet në Bruksel, Rektorja e Kolegjit të Europës Mësuesit në dispozicion, skema e re e punësimit, kontratat dhe ngarkesa javore që do të kenë Një projekt pilotimi do të zbatohet, lidhur me skemën për mësuesit në dispozicion dhe për detyrat e tyre në institucionet Gjata: SPAK po vepron me dy standarde dhe i ndikuar politikisht. [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt [Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22 shtator 2023 7 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana ... Qëllimi është që të largojnë Berishën nga Parlamenti Juristi i njohur Çlirim Gjata i ftuar në emisionin “EKSPRES” në RTSH, ka komentuar kërkesën e SPAK në Osmani në Bruksel: Serbia po planifikon sulme të reja në Kosovë Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka deklaruar sot para mediave në Bruksel, në prag të Samitit BE-Ballkani Perëndimor, se ka informacione Rritja e çmimeve- Ekspertët analizojnë efektin sezonal dhe politikën e BSH-së Raportimet zyrtare të Bankës së Shqipërisë dhe të Institutit të Statistikave bëjnë të njohur një rënie 15% e foshnjave lindin pa frymëmarrje-Mjekët: Duhen njerëz të kualifikuar për ndërhyrje në minutin e parë të jetës 15 përqind e foshnjeve lindin pa frymëmarrje dhe nëse nuk ndërhyhet në minutin e parë të jetës pasojat mund të jenë Sport Shko tek Rtsh Sport Grupi F: Milani, një fitore me “fund të hidhur” Grupi H: Barcelona kualifikohet me humbje, Porto e ndjek Barcelona ka arritur të kualifikohet për në fazën e 16-shes së Champions League si e para në grupin H, pavarësisht humbjes në Grupi E: Atletiko nuk fal, Lacio kualifikohet si e dyta Lazio u mposht 2-0 në Madrid nga Atletico-s në ditën e fundit të Grupit E të Ligës së Kampionëve, duke dështuar të Champions League: Grupi G bën “formalitetin” Janë luajtur të mërkurën takimet e fundit të grupeve E, F, G dhe H të Ligës së Kampioneve, të cilat kanë përcaktuar Kopenhagen në fazën e 16-shes të Champions, birrë falas për të gjithë Një rezultat i mrekullueshëm që meritonte të paktën një dolli. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###]] KF Ballkani 24 gush 2023 — TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<) KF Ballkani BATE Borisov transmetim Viktoria Plzen FK Drita Bogovinje FC -FK FK -FC Balzan ... Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 1 nëntor 2023 Falas 31 tet 2023 — Ballkani drejtpërdrejt 21 drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022. Ballkani udhëton drejt Kroacisë, sfida si finale me Dinamon Ballkani do të zhvilloj ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo ... E cilësuar si “Nata e Nostalgjisë”, Nis numërimi mbrapsht, lista e garuesve në Festivalin 62 të Këngës në RTSH Pas një pune kolosale, Festivali 62 i Këngës në RTSH do të zhvillohet për 4 net radhazi si eventi muzikor kombëtar më i rëndësishëm. FEST Festivali 62 i Këngës, shpallen artistët pjesëmarrës në ngjarjen muzikore të vitit Radiotelevizioni Shqiptar ka shpallur listën e këngëve pjesëmarrëse në ngjarjen muzikore të vitit: Festivali 62 i Këngës Festivali i këngës në RTSH/ Mbyllen aplikimet, mbi 80 krijime nga të gjitha trevat Eventi më i rëndësishëm i muzikës së lehtë shqiptare Festivali i 62-të i Këngës në RTSH ka mbyllur aplikimet. [[[TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i dre [TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 21 shtator 2023 27 korr 2023 — <<<] Ballkani Larne transmetim i ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page