top of page

2 Out Rally Group

Public·2 members

Олимпијакос ТСЦ utakmice 14 децембар 2023 Гледајте уживо

8. 11. 2023. — Olimpijakos je treći sa četiri boda, dok je TSC poslednji sa samo jednim ... [[[Стреам#]>>]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос utakmice uživo 21.

[[тв###]==] Олимпијакос ТСК uživo 14 децембар 2023 пре 6 сати — 11. 2023. — [[[ТВ<<<]]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос utakmice uživo 5 ок Uživo TV prenos: Braga - TSC, Liga šampiona, kvalifikacije 8. 8. 2023. Олимпијакос ТСК utakmice 14/12/2023 Ливестреам 29. 11. 2023. — TSC Bačka Topola. . — Grupa A: Vest Hem, [[[ТВ<<<]]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос utakmice uživo 5 ок 4. 10. 2023. — Frajburg i TSC Bačka . (ВАТЦХ ОНЛИНЕ>>) Олимпијакос Бачка Топола пре 6 сати — [Стреам#]>>]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос utakmice uživo 05/10/2023 21. 9. 2023. — #fktsc · Uskoro počinje utakmica na TSC Areni. Tada su crveno-beli već počeli polako da slave, polako su se menjali glavni fudbaleri, što je bio samo uvod da ne sme TSC nikako da se potceni. Brzo je uneo dramu, do tada neprimetni Ifet Đakovac, golom u prodoru i duplog pasa sa Sašom Jovanovićem i od tog 63. minuta sve se promenilo. Sve je išlo kao u filmu tako što je Andras Doi dobio crveni karton kada je srušio Jovanovića kao poslednji igrač odbrane, što je bio poziv da tim Žarka Lazetića pojača. Detalj sa meča TSC - Olimpijakos (Foto: Starsport) Vreme je curilo, TSC nije imao moć da ugrozi goste i kada se činilo da će tri boda otići za Atinu, usledio je istorijski trenutak. Nemanja Stojić je uputio dugu loptu, a rezervista Miloš Pantović uhvatio spektakularan volej za konačnih 2:2. Utakmica između fudbalera Olimpijakosa i TSC-a igraće se bez prusustva publikeпонедељак, 11. 12. 2023, 15:35 -> 15:40 Извор: Танјуг Vlada Grčke saopštila je da će se sve fudbalske utakmice u toj zemlji do 12. februara igrati bez prisustva navijača, što znači da će Olimpijakos i TSC odlučujući meč za plasman u Ligu konferencija u četvrtak igrati pred praznim tribinama. Odluka o zatvaranju tribina na svim stadionima doneta je posle teških incidenata na odbojkaškom derbiju između Olimpijakosa i Panatinaikosa, kad je povređeno na desetine policajaca, a uhapšeno više od 400 huligana. Bez publike na meču Olimpijakos - TSC zbog haosa u Grčkoj пре 3 дана — Utakmice grčkog fudbalskog prvenstva igraće se bez prisustva publike do 12. februara kako bi se zaustavilo nasilje koje prati grčki fudbal, ... 25, ko se kladio na nerešen ishod dobio je 4. 35, dok je Olimpijakos bio favorit pre meča sa kvotom 1. 58. U prvom meču grupne faze UEFA takmičenja u Topoli videli smo senzaciju. Srpski viceprvak uspeo je da uzme prvi bod i odigra utakmicu za pamćenje protiv velikog Olimpijakosa. Ništa nije nagoveštavalo da će krajnji epilog biti takav da će gosti iz Pireja da drhte pred TSC-om i za bod, posebno posle sat vremena igre kada su imali dva gola više zahvaljujući golovima Jorgosa Masurasa u 16. i Danijela Podensa u 57. minutu. 52' Spor ulazak u drugi deo meča. Bez ikakvih uzbuđenja, igra se na sredini na terena... Ulazimo u drugo poluvreme. Opis prvog poluvremena Olimpijakos sasvim zasluženo vodi posle prvih 45 minuta. Razliku je napravio pogodak Jorgosa Masurasa iz 16. minuta na idealan centaršut Danijela Podensa. Međutim, zasluge za taj pogodak možda najviše idu Jorgosu Fortunisu za pas od 30 metara koji je razbio odbranu TSC-a. [фудбал<<<] Олимпијакос Бачка Топола uživo online 14 пре 6 сати — Olympiacos Piraeus - TSC Backa Topola. Prikaži još. Na vrh. FUDBAL · Super Liga Preuzmite je besplatno! App Store. Od 1.4.2023.