top of page

2 Out Rally Group

Public·2 members

Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt live 14 dhjetor 2023 Shikoni drejtpërdrejt


0:59Shikoni gëzimin pas golit të shënuar nga Almir Kryeziu në fund të pjesës së parë. Ballkani-Dinamo Zagreb 1 ... Drejtpërdrejt nga Pallati iFacebook · Open-TV · 5 tet 2023


Golat për Porton i shënuan Galeno (6' e 43’), Mehdi Taremi (62’), Pepe (74’), Francisco Conceicao (82’) dhe për mysafirët shënuan Sikan (29’) e Stephen Eustaquio (73’ - autogol) e Eguinaldo (88’). 13. 2023 - 20:49 MIlani fiton (E plotësuar) - Fundi i ndeshjeve. 85' Presioni po rritet në Grupin F: 84' Samuel Chukwueze Milanin e kalon në epërsi. Celtic - Feyenoord 2:1 (1:0) Newcastle - Milan 1:2 (1:0) Dortmund - PSG 1:1 (0:0) Antwerp - Barcelona 3:2 (1:1) Porto - Shakhtar 5:3 (2:1) 82' Porto qartëson gjithçka avancn me 5:2. Shënues Francisco Conceicao. 81' MIlani, PSG, Newcastle, cila do të kalojë në vend të dytë në Grupin F? 76' Mbappe shënon por anulohet për pozitë jashtë loje. 74' Porto thellon epërsinë (4:2), shënon Pepe. 73' Eustaquio (autogol). për Shakhtarin. 75' Ndeshjet po shkojnë drejt fundit. 70' Elseid Hysaj u paraqit 70 minuta për Lazion. 67' Newcastle e Milani në presion. 62' Portos i buzëqesh kualifikimi. Dinamo Zagreb vs Ballkani Live Score and Live Stream Dinamo Zagreb are playing Ballkani at the Group C of Europa Conference League on December 14. The match will kick off 20:00 UTC. ScoreBat is covering Dinamo ... Celtic 6 1 1 4 5:15 4 Grupi F Newcastle - Milan 1:2 (1:0) Dortmund - PSG 1:1 (0:0) 1. Dortmund 6 3 2 1 7:4 11 2. PSG 6 2 2 2 9:8 8 3. AC Milan 6 2 2 2 5:8 8 4. Newcastle 6 1 2 3 6:7 5 Grupi G Cërvena Zvezda - Manchester City 2:3 (0:1) RB Leipzig - Young Boys 2:1 (0:0) 1. Manchester City 6 6 0 0 18:7 18 2. RB Leipzig 6 4 0 2 13:10 12 3. Young Boys 6 1 1 4 7:13 4 4. Cërvena Zvezda 6 0 1 5 7:15 1 Grupi H Antwerp - Barcelona 3:2 (1:1) Porto - Shakhtar 5:3 (2:1) 1. Barcelona 6 4 0 2 12:6 12 2. FC Porto 6 4 0 2 15:8 12 3. Shakhtar Donetsk 6 3 0 3 10:12 9 4. Antwerp 6 1 0 5 6:17 3 13. 2023 - 22:55 Mbappe shënon për PSG-në, Milani në Europa League Milani ka shënuar fitore me rezultat 2:1 në konak të Newcastles, por kjo nuk i ndihmoi që të shkojnë në të tetën e finales së Champions League për faktin se PSG ka barazuar 1:1 me Dortmundin. Në minutën e 33-të, Joelinton shënoi për Newcastlen por në pjesën e dytë “rossonerët” u treguan kockë e fortë dhe përmbysën gjithçka me golat e Christian Pulisic (59’) e Samuel Chukwueze (84’). Astana Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 09/11/2023 (FUTB 9 nën 2023 — Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt 5 tetor 2023 3 orë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT==] Ballkani Dinamo Shtëpia e Bardhë: Ripushtimi ... Dinamo Zagreb KF Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 14 dhj 5 orë më parë — GNK Dinamo Zagreb vs KF Ballkani live score, H2H and GNK Dinamo Zagreb is going head to head with KF Ballkani starting on 14 Dec 2023 at 20:00 ... Grupi A Manchester Utd – Bayern 0:1 (0:0) Copenhagen – Galatasaray 1:0 (0:0) Renditja 1. Bayern 6 5 1 0 12:6 16 2. Copenhagen 6 2 2 2 8:8 8 3. Galatasaray 6 1 2 3 10:13 5 4. Manchester Utd 6 1 1 4 12:15 4 Grupi B Lens – Sevilla 2:1 (0:0) PSV – Arsenali 1:1 (0:1) 1. Arsenal 6 4 1 1 16:4 13 2. PSV 6 2 3 1 8:10 9 3. Lens 6 2 2 2 6:11 8 4. Sevilla 6 0 2 4 7:12 2 Grupi C Napoli – Braga 2:0 (2:0) Union Berlini - Real Madrid 2:3 (1:0) 1. Astana KF Ballkani drejtpërdrejt falas 9 nëntor 2023 25 tet (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas ... Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport ... Ballkani Perëndimor/ Michel: Integrim gradual të vendeve në bllok Mitsotakis Dinamo Zagreb: Iu duhet gol i shpejtë. 13/12 18:58 · Shkencë dhe Teknologji. Dinamo Zagreb-Ballkani Dinamo Zagreb vs Ballkani: All the latest UEFA Europa Conference League Group stage match information including stats, form, history, and more. GNK Dinamo Zagreb vs KF Ballkani live score, H2H and GNK Dinamo Zagreb KF Ballkani live score (and video online live stream) starts on 14 Dec 2023 at 20:00 UTC time at Maksimir stadium, Zagreb city, ... 35' Barcelona barazon me golin e Torres. 33' Joelinton shënoi për Newcastlen. 29' Sikan sjell gëzim të Shakhtar. 27' Newcastle po sulmon. 24' Leao i Milanit shpërdoron një mundësi të artë. 23' Milani nën presion. 19' Barcelona po humb. 15' Lojëra të mira. 10' Tre goa shënohen deri me tash. 6' Galeno shënon për Porton. 6' Griezmann realizon për Aleticon. 4' Lojë e mirë në Newcastle - Milan. 2' Antwerp kalon në epërsi ndaj Barcelonës, Arthur Vermeeren shënoi. 1' Fillojnë ndeshjet. MIlani dhe PSG në ankth gjithashtu edhe Porto e Shakhtar. 13. 2023 - 20:47 Leipzig fiton, Rrudhani 8 minuta për ekipin zviceran Leipzig e ka mposhtur me rezultat 2:1 ekipin zviceran, Young Boys, në takimin e xhiros së fundit të Grupit G të Champions League. Manchester City dhe Leipzig kualifikohen në të tetën e finales të Championsit dhe Young Boys në Europa League. Ballkani merr fitore historike ndaj Dinamo Zagreb 5 tet 2023 — Live RADIO · Raporto. 13 December, 2023. TV SYRI. Lajmi i SYRI VISION HD 24/7 - Drejtpërdrejt. Shpërndaje videon. Facebook ... Ballkani Viktoria Plzeň 2022 30 nëntor 2023 Transmetim i dre 30 nën 2023 — Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga Kazakistani, Astana. Viktoria Plzen vs FC Ballkani Prediction and Betting ... Dinamo Zagreb KF Ballkani drejtpërdrejt 14.12.2023 Futbolli 4 orë më parë — Dinamo Zagreb vs FC Ballkani Kokë më kokë. Statistikat dhe parashikimi i H2H, golat, ndeshjet e kaluara. [[[TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i dre [TRANSMETIM TELEVIZIV] Larne Ballkani drejtpërdrejt live [[[TRANSMETIM> Nga Dinamo Zagreb, te Viktoria Plzen dhe Astana. Ballkani Shorti i Conference ... Dinamo Zagreb - Ballkani Live - UEFA Europa Conference Eurosport is your source for the latest UEFA Europa Conference League match updates. Get the full recap of Dinamo Zagreb - Ballkani, complete with stats and ... Mehdi Taremi shënon për 3:1. 61' Milan e PSG në presion.. 59' Milani barazon me golin e Christian Pulisic. 57' Vincent Janssen shënon, Antwerp - Barcelona 2:1. 56' Kylian Mbappe ka barazuar rezultatin. 51' PSG në presion, Karim Adeyemi shënon për 1:0 për Dortmundin. 51' Samuel Lino i jep qetësinë Atleticos. 50' MIlani nëse humb bie nga garat evropiane. 47' Priten lojëra të forta. Përfundojnë pjesët e para. 43' Galeno sërish shënon, 2:1 për Porton. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###]] KF Ballkani (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page