top of page

2 Out Rally Group

Public·2 members

Dinamo Zagreb Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 14.12.2023


30 nën 2023 — ... Ballkani/Ludogorets Razgrad HJK/Larne BAL-HJK HJK-BAL Kalmar Pyunik... (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 4 tet ...


FC Struga vs FC Ballkani drejtëpërdrejt pikët,parashikim() FC Struga vs FC Ballkani rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2023/06/23 në 08:00:00 kohën UTC në ... Ballkani - Dinamo Zagreb, në këto televizione shqiptare do të transmetohet ndeshja - GazetaBlicFC Ballkani e zhvillon sot ndeshjen e dytë brenda grupit në Conference League. Kampioni i Kosovës do të përballet me Dinamo Zagreb, me ndeshjen që luhet nga ora 18:45, shkruan GazetaBlic Sport. Skuadra kroate triumfoi bindshëm me rezultat 5 me 1 ndaj Astanas në ndeshjen e parë, kurse Ballkani u mposht minimalisht nga Viktoria Plzen. Besoj në lojtarët tanë dhe në trajnerin Jokiroviç, që sigurisht në mënyrë optimale do ta përgatit ekipin, do ta mposht Ballkanin dhe do të kalojnë në fazën tjetër të Ligës së Konferencës. Dinamo ka ekip më të mirë dhe do të festojë në ‘Maksimirin’ e stërmbushur. Dinamo duhet të luaj fuqishëm nga fillimi. Të bëj presing në 15 minutat e parë, ashtu si di ajo, dhe sa më shpejtë të shënoi gol dhe kështu ta vë Ballkanin në vështirësi. Nuk duhet të pritet me durim, por menjëherë të sulmohet, të shënohet gol dhe të merret kontrolli në lojë. Ballkani për Conference league! Përballet sonte me Astanën në KazakistanEkipi i Ilir Dajës kërkon revanshin në Kazakhistan pas humbjes në Prishtinë Skuadra Ballkani nga Suhareka e Kosovë ka udhëtuar prej dytë ditësh drejt Kazakistanit për të vazhduar rrugëtimin e tyre të fazës së grupeve të Konference League, pasi do t’i duhet të përballet me vendasit e Astanës. Në ndeshjen e fundit ishin kazakët që fituan në ndeshjen e zhvilluar në Prishtinë, pikërisht në stadiumin “”Fadil Vokrri” dhe të besuarit e trajnerit Ilir Daja do të kërkojnë t’i kthejnë “reston”, pikërisht në shtëpinë e tyre. Nga kjo sfidë do të varet shumë edhe fati i kualifikimit për Kampionët e Kosovës që aktualisht renditen të fundit në Grupin C me tre pikë. ((TV>>>)) KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdr 30 nën 2023 — Ballkani/Ludogorets Razgrad HJK/Larne BAL-HJK HJK-BAL Kalmar Pyunik... (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 4 tet ... Dinamo Zagreb Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 14 dhjeto 14 orë më parë — Dinamo Zagreb Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 14 dhjetor 2023 Ballkani – Dinamo Zagreb, në këto televizione shqiptare do të ... ((tv drejtpërdrejt!!!)) KF Ballkani Viktoria Plzeň shiko liv [SPORT TV-] Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 05/10 (Sporti [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@@] Astana Ballkani FT 0-0. HT 0-0. H2H. Last 5, FC ... Ballkani merr fitore historike ndaj Dinamo ZagrebBallkani ka marr fitore të madhe ndaj Dinamo Zagreb me rezultat 2-0 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Skuadra e Ilir Dajës ishte shumë më e mirë duke e kontrolluar lojën nga fillimi dhe duke qenë më e rrezikshme. Almir Kryeziu në minutën e tretë ka mundur të shënojë, por një prekje e kundërshtarit në zonë bëri që ai të rrëzohet, ndërsa gjyqtari nuk akordoi penallti. Albin Berisha dhe Edvin Kuç tentuan me goditje nga distanca, por në njërin rast portieri priti, ndërsa në të dytin topi shkoi ngjitur me shtyllën. Krejt çfarë bën kroatët ishin disa goditje të pasakta nga distanca, ku porta e Enea Koliçt asnjëherë nuk u rrezikua. Kur pritej që të mbyllej pjesa e parë Qëndrim Zyba jep pasim të bukur për Almir Kryeziun i cili me të parën gjuan dhe shënon për 1-0 një super gol. “Ballkani nuk duhet nënvlerësuar”, ish-futbollisti i Dinamo Zagreb: Iu duhet gol i shpejtëBallkani luan shanset e fundit për kualifikim në Conference League teksa i duhet të mposhtë me patjetër Dinamo Zagreb në transfertë. Një mision i vështirë për të besuarit e trajnerit Ilir Daja, që megjithatë janë të detyruar të besojnë tek forcat e tyre. Edhe pse për ish-futbollistin e Dinamo Zagreb, Kujtim Shala, Dinamo Zagreb është superiore dhe do ta fitojë këtë ndeshje përballë suharekasit. “Nuk duhet të nënvlerësohet askush, pra as Ballkani, por unë jam 100 për qind i sigurt që Dinamo do të fitojë në ndeshjen e kthimit. Nuk bëhet fjalë për ndonjë rezultat tjetër. Ballkani udhëton drejt Kroacisë për përballjen e nesërme ndaj Dinamo ZagrebitBallkani do të zhvilloj ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo Zagreb në stadiumin legjendar ‘Maksimir’. Suharekasit kanë udhëtuar drejt Zagrebit ditën e sotme, ku do të zhvillojnë seancën e fundit stërvitore para përballjes me Dinamo Zagrebit. Dueli mes Dinamo Zagreb dhe Ballkanit zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00. Nga ana tjetër, tre pikë ka edhe Astana ndërsa pjesë e grupit janë edhe Dinamo Zagreb po me tri pikë ndërsa kryeson Viktoria Plzen me nëntë pikë që është e vetmja skuadër që ka siguri përsa i takon kualifikimit. Për Ballkanin pritet të jetë një ndeshje e komplikuar ashtu siç e paralajmëroi edhe trajneri Daja në konferencë për shtyp. Ballkani merr fitore historike ndaj Dinamo Zagreb 5 tet 2023 — Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt. SYRI VISION HD 24/7 - Drejtpërdrejt. Shpërndaje videon ... KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 në 30 nën 2023 — Ballkani Lincoln Red Imps transmetim i drejtpërdrejtë 2022 10 gusht 2023 Shorti: Atletic Club D'Escaldes-Partizani/ Tre Penne-Valmiera [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###]] KF Ballkani 24 gush 2023 — TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<) KF Ballkani BATE Borisov transmetim Viktoria Plzen FK Drita Bogovinje FC -FK FK -FC Balzan ... [[[TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i dre [TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 21 shtator 2023 27 korr 2023 — <<<] Ballkani Larne transmetim i ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page