2 Out Rally Group

Public·2 members

[SPORT>>>>] Zrinjski Mostar Aston Villa uživo gledaj 14.12.2023

3. dec 2023. — Zvijezda 09 Zrinjski Mostar uživo prijenos gledaj 4 decembar 2023 Live HD prije 2 sata — AZ Alkmaar Zrinjski Mostar uživo prijenos gledaj 30 ...

[Gledajte uživo!!!] Zrinjski Mostar AZ uživo 21 septembar 20 21. sep 2023. — Zrinjski Mostar AZ Alkmaar gledaj 21 septembar 2023 prije 17 sati — AZ Alkmaar, Aston Villa i Legia Varšava, a u četvrtak, 000 mensen in ... 22:18Ostalo je još pola sata na Vila Parku... 22:1658' - UF! Na jedvite jade se sad odbranio Zrinjski! Nova gužva pred gostujućim golom, ali je defanzivna linija gostiju uspjela da se odbrani i otkloni opasnost! 22:1456' - IPAK NIŠTA OD PENALA! Djelovalo je "na prvu" da je Slobodan Jakovljević igrao rukom, ali je Urs Šnider dobio poziv iz VAR sobe, pregledao snimak - i utvrdio da nema penala, lopta je štopera Zrinjskog pogodila u glavu! 22:1154' - PENAL ZA ASTON VILU! 22:1153' - Pritisak Aston Vile u uvodnim minutima nastavkaDomaći sastrav vrši pritisak u ranoj fazi drugog dijela, igra se potpuno odvija u posljednjoj trećini terena. 22:0850' - Gužva pred golom Zrinjskog! Stvorila se gužva u petercu Mostaraca, Oli Votkins je na kraju stigao do lopte, ali je Josip Ćorluka uspio da interveniše izbacivši je u korner! 22:0346' - Počelo je drugo poluvrijeme! 22:03Trostruka promjena u Aston Vili! Nije zadovoljan Unai Emeri onim što je vidio u prvom poluvremenu, pa je odlučio da napravi tri izmjene! Umjesto Dendonkera, Durana i Dinja, na terenu su Luiz, Votkins i Keš. Trener: Unai Emeri. ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Jakovljević, Senić, Tičinović, Radić, Čanađija, Ćuže, Ivančić, Hrvanović, Bilbija. Trener: Krunoslav Rendulić. 19:39Sudija je ove godine već sudio Borcu u Evropi! Za glavnog arbitra na večerašnjem duelu delegiran je Švajcarac Urs Šnider, koji je ove godine sudio i Borcu na evropskoj sceni. Bilo je to u revanš utakmici drugog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu protiv Austrije u Banjaluci. Evo kakva su njihova očekivanja! 20:08Šta je rekao kapiten Zrinjskog? "Prevelika utakmica i za nas i za BiH i za Mostar. Ko bi rekao da smo u ovom trenutku mi na prvom, a oni na posljednjem mjestu? To je draž fudbala. Idemo prije svega da uživamo sutra i da damo svoj maksimum u Birmingemu. Ne treba previše analizirati ekipu Aston Vile, koja igra u engleskoj Premijer ligi, najjačoj ligi na svijetu. Mi moramo biti na 100 odsto mogućnosti, a oni da imaju lošiji dan, kako bismo izvukli pozitivan rezultat", rekao je kapiten "plemića" Nemanja Bilbija u najavi večerašnje utakmice. Izvor: Promo/HŠK Zrinjski Mostar 19:51SASTAVI! ASTON VILA: Martinez, Karlos, Konza, Lengle, Dinj, Dendonker, Tilemans, Bejli, MekGin, Zaniolo, Duran. 21:36Još deset minuta do kraja prvog poluvremena 21:33Na tribinama je i britanski princ Vilijam! Meč u Birmingemu posmatra i britanski princ Vilijam! 21:31 21:2525' - Tičinović preko gola! Imao je Mario Tičinović mnogo prostora na lijevoj strani, namjestio se potom na šut, ali je bio neprecizan. 21:2424' - "Požutio" je i MekGinZbog simuliranja prekršaja u zoni šuta, prvi žuti karton u domaćem timu dobio je Džon MekGin. 21:2222' - Prvi žuti karton na utakmiciDobio ga je Aldin Hrvanović, startovao je na Lukasa Dinja i zaradio javnu opomenu. 21:1515' - ŠANSA ZA ZRINJSKI! Kakvu priliku nije iskoristio Zrinjski... (TV) Zvijezda Zrinjski prijenos 4 decembar 2023 3. dec 2023. — Zrinjski. 09.12. 08:00 ; Zrinjski. Aston Villa. 14.12. 09:45 ; Zrinjski. Sarajevo. FK Zvijezda 09 vs HSK Zrinjski Mostar Uživo Premier League. AZ Alkmaar Zrinjski Mostar uživo prijenos gledaj 30 30. nov 2023. — 2023. [LIVE HD] Zrinjski Legia prijenos 26 oktobar 2023 17. aug 20 kolu Konferencijske lige u Mostaru gostuje AZ Alkmaar. — Aston Villa i Legia ... Aston Villa vs HSK Zrinjski Mostar 05.10.2023 - Football Highlights and livestreams of UEFA Europa Conference League 2023/24 football fixture between Aston Villa and HSK Zrinjski Mostar. Best place to watch the ... Aston Villa stigla u Mostar: Respektujemo Zrinjski, želimo prije 4 sata — Fudableri Aston Ville stigli su u Mostar, gdje će sutra protiv Zrinjskog igrati utakmicu 6. kola Konferencijske lige. Trećeplasirana ekipa ... 22:01Rendulić je pripremio jednu izmjenu za nastavakMatija Malekinušić će na teren od prvog minuta drugog poluvremena, a izlazi Aldin Hrvanović. 21:52 Izvor: HŠK ZrinjskiBr. slika: 6 1 / 6 2 / 6 3 / 6 4 / 6 5 / 6 6 / 6 21:46Završeno je prvo poluvrijemeSjajan rezultat za Zrinjski nakon prvog dijela! ASTON VILA - ZRINJSKI 0:0 21:45Igraće se minut nadoknade u prvom poluvremenu 21:4242' - Tilemans tačno u Marića! Šutirao je Juri Tilemans iz daljine, iskosa sa lijeve strane, ali je Marić uhvatio tu loptu. Tragičan poraz Zrinjskog u Birmingemu! "Plemići" imali bod u džepu, Aston Vila pogodila za pobjedu u 90+4! Tragičan poraz Zrinjskog u Birmingemu! "Plemići" imali bod u džepu, Aston Vila pogodila za pobjedu u 90+4! 0 OBJAVLJENO: 05. 10. 2023. / 19:26 POSLEDNJA OBJAVA: 05. / 23:08 Uvodna vijest Zrinjski je bio nadomak istorijskog podviga, ali nije uspio u posljednjim minutima da sačuva veliki bod. Izvor: HŠK Zrinjski Imao je Zrinjski veliki bod u džepu protiv Aston Vile, ali nije uspio da izdrži. Sve do četvrtog minuta nadoknade, tim Krunoslava Rendulića je odolijevao atacima domaćih koji su se u drugom poluvremenu smjenjivali kao na traci. Uspješno je bh. prvak odbijao sve napade engleskog velikana, ali ništa nije mogao u 94. minutu, kada je Džon MekGin nadvisio odbranu Zrinjskog i donio trijumf svom timu: ASTON VILA – ZRINJSKI 1:0 (0:0) /MekGin 90+4/ Organizovano se branio Zrinjski tokom cijelog meča, a prvi je kreirao i stopostotnu priliku, u 15. minutu preko Nemanje Bilbije, čiji šut iz neposredne blizine je odbranio prvak svijeta sa Argentinom Emilijano Martinez. Vidi opis Tragičan poraz Zrinjskog u Birmingemu! "Plemići" imali bod u džepu, Aston Vila pogodila za pobjedu u 90+4! Skloni opis Izvor: HŠK ZrinjskiBr. slika: 18 1 / 18 2 / 18 3 / 18 AD 4 / 18 5 / 18 6 / 18 7 / 18 8 / 18 9 / 18 10 / 18 11 / 18 12 / 18 13 / 18 14 / 18 15 / 18 16 / 18 17 / 18 18 / 18 Bezidejno je djelovala Aston Vila u prvom poluvremenu – ali u nastavku, druga slika na terenu. Već na startu drugog dijela Unai Emeri je izvršio tri promjene, Aston Vila je krenula silovito ka golu na kojem je stajao Marko Marić. Široki Brijeg Zrinjski uživo gledaj 10 decembar 2023 22. nov prije 3 dana — Aston Villa. 14.12. 09:45. BOSNA & HERCEGOVINAPremijer liga BiH. HSK Zrinjski Mostar have conceded a goal in each of their last 6 matches. Tičinović je centrirao sa lijeve strane, pronašao Bilbiju koji je šutirao, ali reprezentativac Argentine na golu Aston Vile brani taj udarac! 21:1414' - "Plemići" dobro stoje u fazi odbraneMostarci se za sada veoma organizovano brane, ne dozvolivši ekipi iz Birmingema nijednu stopostotnu priliku u otvaranju utakmice. 21:088' - Zaprijetila je Aston Vila! Stvorila se gužva pred golom Mostaraca nakon jednog kornera, ali je Slobodan Jakovljević otklonio opasnost. 21:033' - Aston Vila kontroliše posjedOdmah na startu su domaći prebacili težište igre na polovinu Zrinjskog, ali u ranoj fazi meča nema opasnosti po tim Krunoslava Rendulića. 21:001' - Počela je utakmica! Sa centra su krenuli fudbaleri Zrinjskog! 20:58Igrači obje ekipe su na terenu Vila Parka! 20:43Veliki meč sve je bliže! 20:34Prisjetimo se trenutnog stanja na tabeli! 20:21Imaće šampion BiH veliku podršku! Prethodnih dana je najavljeno da će Zrinjski imati podršku oko 700 navijača. slika: 4 1 / 4 2 / 4 3 / 4 4 / 4 22:3173' - Dupla promjena u ZrinjskomČanađija i Tičinović su izašli, u igri su Zlomislić i Memija. 22:3071' - Kakva šansa za Kožulja! Ipak ofsdajd! Nemanja Bilbija je izdržao jedan duel sa Dijegom Karlosom, stigla je lopta do Zvonimira Kožulja koji sjajno šutira, Emilijano Martinez je to odbranio - ali je junak "plemića" iz prvog kola bio u ofsajdu prilikom upućivanja lopte od strane Bilbije! 22:2770' - Još jednom Marić! Sada je Tilemans šutirao ka golu "plemića", ponovo je Marić siguran! 22:2769' - Konsa! Sad se i Konsa odlučio na šut, brani to Marić! 16:3 je za Aston Vilu u šutevima. 22:2668' - Luis neprecizanŠutirao je Daglas Luiz iz daljine, ali nikakvog posla nije bilo za Marića na golu, otišlo je to visoko preko prečke. 22:2366' - Marić je siguran! Uhvatio je Zaniolo jedan šut nakon kornera Aston Vile, ali Marić to sigurno hvata! 22:2164' - Žuti kartoni za Bilbiju i KešaDošlo je do koškanja igrača dva tima na polovini koja pripada Aston Vili, a sve je završeno javnim opomenama za Metija Keša i Nemanju Bilbiju. Votkins). Trener: Unai Emeri. ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Jakovljević, Senić, Tičinović (od 73. Memija), Radić, Čanađija (od 73. Zlomislić), Ćuže, Ivančić (od 62. Kožulj), Hrvanović (od 46. Malekinušić), Bilbija (od 77. Kiš). Trener: Krunoslav Rendulić. Kompletan tok utakmice pročitajte klikom na RAZVOJ DOGAĐAJA. Razvoj događaja 22:59Pogledajte kako je Aston Vila stigla do pobjede: 22:55KrajZavršen je meč u Birmingemu, tragičan poraz Zrinjskog - Aston Vila je do pobjedonosnog gola stigla u 94. minutu. Zvijezda Zrinjski prijenos 04/12/2023 prije 13 sati 4. dec 2023. — 09.12. 08:00 ; Zrinjski. Aston Villa. 14.12. 09:45 ; Zrinjski. Sarajevo. (potok<) Zrinjski Mostar AZ uživo prijenos gledaj 21 ...