top of page

2 Out Rally Group

Public·2 members

Petrolul vs Rapid în direct online 15.12.2023 Sportul viu

acum 1 zi — „La ultimul meci direct contra rivalei Rapid București am sărbătorit o ... Biletele pentru meciul vs Rapid București se pot achiziționa online ...

Rapid - Petrolul Ploiești, Live Video Online, de la ora 19:00Rapid a învins-o pe Petrolul Ploiești, scor 3-1, în etapa a 20-a din Superliga, iar partida a fost Live Video Online pe www. prosport. ro. Meciul a fost transmis la TV pe Digi Sport, Orange Sport și Prima Sport. Vezi aici VIDEO cu cele mai tari faze din Rapid – Petrolul! Marko Dugandzic (x2) și Ștefan Pănoiu au înscris pentru giuleșteni, în timp ce unicul gol al oaspeților a fost marcat de Gicu Grozav. Rapid – Petrolul 3-1 Min. 90+4: GOOOL Rapid! Ștefan Pănoiu face 3-1. Minutul 13: Tavi Popescu primeşte la 10 metri, într-o poziţie ideală, dar alege să paseze la Rotariu, care se trage din calea mingii. Minutul 2: GOL FCSB! Olaru pasează, iar Jair comite o eroare mare, de care Djokovic profită şi reia din careu. Minutul 1: A început partida! ----------------------------------------------- Chiar dacă în ultimele 5 partide a înregistrat doar două victorii şi 3 egaluri, FCSB (golaveraj 25-11) continuă să se afle pe primul loc în clasament cu 30 de puncte, la 3 ”lungimi” avans de principala urmăritoare CFR Cluj. Scoruri live Petrolul Ploiești, rezultate și program meciuri 01.12. E. Petrolul Ploiești. FC Botoșani. 2. 1. 24.11. V. ' ... Bilete FC PETROLUL - RAPID acum 6 ore — Cumpara bilete la FC PETROLUL - RAPID, 15 decembrie 2023, Stadion Ilie Oana Ploiesti, Ploiesti. FCSB şi-a majorat avantajul în minutul 49, prin Alexandru Băluţă, iar gazdele au reuşit să reducă din diferenţă prin lovitura liberă a lui Jair, din minutul 70. Târnovanu a scos de lângă bară la şutul lui Grozav, din minutul 72. Pe final, ploieştenii au căutat golul egalizator, pe care l-au marcat din penalty în minutul 90+7, prin Grozav, cu mare noroc. FCSB rămâne lider în clasament, cu 31 de puncte. Ștefan Pănoiu a înscris golul giuleștenilor, în timp ce Ionuț Șerban a egalat pentru piteșteni. De cealaltă parte, Petrolul a învins în runda a 19-a din Superliga, 2-0 cu Universitatea Cluj, pe stadionul Ilie Oană. Bart Meijers și Marius Cioiu au înscris pentru „găzari”. Jocul din tur s-a încheiat cu victoria oaspeților din această seară, scor 1-0. Petrolul este pe locul 6, cu 20 de puncte. VIDEO ǀ Petrolul – FCSB 2-2 (Jair 70, Grozav 90+7 / Djokovic 2, Băluţă 49), în direct la Prima Sport 1. Echipele de start: Petrolul: Zima - Dumitriu, Papp, Meijers, Justiniano - Doua, Seto, Hanca - Răducan, Grozav, Jair FCSB: Târnovanu - Pantea, Ngezana, Dawa, Radunovic - Djokovic, Şut, Olaru - Al. Băluţă, D. Rotariu, O. Popescu Minutul 90+8: Final de meci! FCSB se impune cu 2-1. Rapid - Petrolul Ploiești, Live Video Online, de la ora 19:00 14 dec. 2022 — Rapid a învins-o pe Petrolul Ploiești, scor 3-1, în etapa a 20-a din Superliga, iar partida a fost Live Video Online pe www.prosport.ro. Meciul ... LIVE VIDEO ǀ Petrolul – FCSB, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1. ”Lupii galbeni” au sete de sânge ”roş-albastru”. Echipele probabilemail-share icon Email FCSB, liderul campionatului a încheiat la egalitate în deplasare, scor 2-2, cu Petrolul Ploieşti, într-un meci din etapa a 14-a a Superligii. Prahovenii au egalat din penalty, la ultima fază, în minutul 90+7. La Ploieşti, bucureştenii au deschis scorul repede, în minutul 2, când Djokovic a profitat de eroarea lui Jair şi l-a învins pe Zima cu un şut din careu. Sergiu Hanca a fost accidentat de Dawa şi a fost înlocuit, în minutul 31. Şi camerunezul a fost înlocuit, după câteva minute, probabil din teama de a nu primi un al doilea cartonaş galben. Petrolul Ploiești vs Rapid Bucureşti în direct online 15/12 acum 1 oră — Petrolul Ploiești vs Rapid Bucureşti în direct online 15/12/2023 Livestream TV 16 oct. 2019 — Ultimul meci direct dintre Rapid şi Petrolul ... PrimaPlay.ro ... Vs. FC U Craiova 1948. ÎNCEPE îN 19 ORE : 19 MIN. Petrolul Ploiești. Vs. Rapid. ÎNCEPE îN 21 ORE : 04 MIN. Genoa. Vs. Juventus. ÎNCEPE îN 21 ORE : 19 MIN. Rapid - Petrolul, Live Video Online, de la ora 21:30 13 aug. 2023 — Morais, Kait, Pănoiu, V. Costache, Papeau, B. Valle, Al. Ioniță II Antrenor: Cristiano Bergodi. Petrolul: Zima – Papp, Meijers, Țicu – Doua ... Stan, Belu-Iordache Antrenor: Adrian Mutu 13 Petrolul: Leitner – Mathaus, Meijers, Huja – Borța, Jair, Seto, Țicu – Grozav, Irobiso, Măzărache Rezerve: Oct. Vâlceanu – Cebotaru, Pashov, Velisar, L. Dumitriu, M. Bratu, A. Olaru, M. Cioiu, Budescu Antrenor: Nicolae Constantin Stadion: Arena Naţională (Bucureşti) Arbitru: Colţescu Sebastian (Bucureşti) / A1: Mitruţi Daniel (Craiova), A2: Vornicu Adrian (Iaşi) / Arbitru VAR: Costreie Sorin (Buftea), Arbitru AVAR: Orbuleţ Mircea (Bucureşti) Rapid – Petrolul Ploiești, Live Video Online, de la ora 19:00, în etapa a 20-a din Superliga În ultima etapă de campionat, Rapid a remizat în deplasare, scor 1-1, cu FC Argeș. Minutul 90+4: GOL Petrolul! Jair este faultat în careu Ngezana în careu! Târnovanu a fost pe minge, dar scapă mingea în poartă. Minutul 72: Grozav reia din întoarcere. Târnovanu scoate de lângă bară. Minutul 70: GOL Petrolul! Jair execută perfect din lovitură liberă de la 20 de metri. Târnovanu a fost fără replică. Minutul 66: Grozav a reluat spectaculos din foarfecă puţin pe lângă poartă. Minutul 49: GOL FCSB! Miculescu trage în transersală, Băluţă reia pe respinge, iar Zima scoate de pe linia porţii. Se dictează gol! Minutul 45+4: Pauză! FCSB conduce cu 1-0. Mintul 45+3: Grozav reia din câţiva metri foarte slab, iar Târnovanu prinde fără emoţii. Min. 8: Penalty pentru Rapid! Irobiso comite un henț în careu. Min. 1: A început partida! Echipele de start Rapid: H. Moldovan – Onea, Săpunaru, P. Iacob, J. Morais – Kait, Crepulja, Emmers – A. Sefer, Dugandzic, Al. Ioniță II Rezerve: Drăghia – Fl. Ștefan, Cr. Ignat, A. Ciobanu, Al. Albu, G. Gheorghe, Al. FC Rapid 1923 vs Petrolul Ploiesti live score,prediction() 15 dec. 2022 — Where to watch FC Rapid 1923 vs Petrolul Ploiesti online?AiScore provides FC Rapid 1923 vs Petrolul Ploiesti(2022/12/15) live score tracker ... Min. 73: GOOOL Rapid! Dugandzic duce scorul la 2-1. Min. 61: GOOOL Petrolul! Gicu Grozav egalează cu un voleu formidabil! Min. 46: A început repriza secundă! Min. 45+7: Pauză! Min. 45: 7 minute de prelungiri. Min. 41: Ratează și Jair! Min. 40: Penalty pentru Petrolul! Crepulja îl lovește cu cotul pe un fotbalist al „găzarilor”, iar centralul dictează penalty după consultarea VAR Min. 36: Ratează Ioniță! Decarul giuleștenilor irosește lovitura de la 11 metri! Min. 35: Penalty pentru Rapid! Min. 9: GOOOL Rapid! Marko Dugandzic transformă de la punctul cu var. Petrolul vs Rapid în direct live 15 decembrie 2023 Sport acum 1 oră — Petrolul vs Rapid în direct live 15 decembrie 2023 Sport SportonlinePH - LIVE - Petrolul Ploiești - FC Aninoasa, 4-0(2-0) Liga 3 .